You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Уважаемые покупатели! Заказ продукции на сайте только для ОПТОВЫХ покупателей. По вопросам розничной торговли обращайтесь в ТЦ Эпицентр.

Шановні покупці! Замовлення продукції на сайті тільки для оптових покупців. З питань роздрібної торгівлі звертайтесь до ТЦ Епіцентр.

ПРО НАС

ТОВ "Оріана-Запоріжкераміка" засноване у 1989 році.

Виробництво розташоване на 6 тис. кв. м. На підприємстві працює 150 осіб, використовується сучасне обладнання та технології виробництва, що дозволяють виробляти високоякісну продукцію. Підприємство використовує екологічно чисті сировинні матеріали, що поставляються з Європейського Союзу, що ще раз наголошує на якість продукції, яка випускається. Уся продукція підприємства сертифікована.

Основний напрямок заводу – виробництво керамічних квіткових горщиків, ваз та сувенірної продукції. В асортименті підприємства понад 2000 найменувань керамічних горщиків для  квітів, що відрізняються один від одного не тільки за кольором, але і за формою. Асортимент підприємства постійно зростає та оновлюється.

Окрім звичайного асортименту, підприємство має можливість виготовляти керамічні вироби на замовлення, як за ескізами замовника, так і за індивідуально розробленим дизайном.

Продукція заводу представлена у всьому світі. Компанія постачає свою продукцію в Україну, Молдову та США. Наразі компанія зацікавлена у партнерах у Європі.